Manager v očnej optike

FASHIONOPTIC, s. r. o.

Miesto práce
Nevädzová 5, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť a koordinácia chodu predajní
• Motivácia predajcov
• Logistika a dopĺňanie tovaru
• Zodpovednosť za predajné výsledky a podpora predaja
• Efektívne riadenie, hodnotenie, motivácia podriadených zamestnancov a ich podpora pri plnení úloh
• Spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti
• Pravidelné hodnotenie dosiahnutých výsledkov
• Reporting vedeniu spoločnosti
• Riešenie operatívnych úloh a reklamácií na predajniach

Pestrú a zaujímavú prácu, v ktorej uplatníte a rozviniete svoje riadiace schopnosti a obchodné zručnosti
• Prémie z tržieb
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného rastu
• Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby

Svoj životopis z fotografiou zašlite na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Očný optik - Optometrista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• vynikajúce komunikatívne a prezentačné schopnosti
• organizačné schopnosti
• obchodné schopnosti, orientácia na výsledky
• skúsenosť s vedením tímu ľudí
• lojálnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť
• odolnosť voči stresu a flexibilita
• min. SŠ vzdelanie
• komunikatívna znalosť AJ - mierne pokročilý
• znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point) mierne pokročilý až pokročilý
• VP skupiny B – aktívny vodič,
• bydlisko vo zverenej oblasti (Západné Slovensko)

Naša spoločnosť FASHIONOPTIC SK s.r.o , ponúka kompletné služby v oblasti očná optika a OPTOMETRIA. Na jednom mieste zabezpečíme meranie zraku až po kompletné vyhotovenie dioptrických a slnečných okuliarov. Samozrejmosťou je aj záručný či po záručný servis. V Súčastnosti máme 11 prevádzok na Slovensku a Česku na ktorých poskytujeme už spomínané služby. Našim cieľom je zabezpečiť maximálnu spokojnosť pre našich zákazníkov a vybudovať si u zákazníka dôveru. Riadime sa starým ale už zabudnutým heslom: Náš zákazník, náš pán.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3140059  Dátum zverejnenia: 9.8.2017