Obchodník - obchodný reprezentant

FAROUK SYSTEMS Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac( základný plat) + provízia z obratu + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca - obchodný reprezentant FAROUK SYSTEMS na Slovensku, komunikuje s existujúcimi zákazníkmi a vytvára im kompletnú podporu pre ich fungovanie so značkami FAROUK SYSTEMS - CHI a BIOSILK. Vyhľadáva nových zákazníkov, šíri osvetu v "enviromental friendly" profesionálnom servise, ako aj pozitívny prístup a nadšenie pre CHI. Organizuje regionálne školenia a prezentácie, využíva podporu FAROUK pre kaderrníkov v zverenej oblasti záujmu.

Práca v malom a stabilnom priateľskom kolektíve, práca so zaujímavými a jedinečnými produktmi, práca, ktorá úzko úvisí s krásnom a zdravým životným štýlom.

Do výberového konania budú zaradení uchádzači zo Žilinského kraja. Na základe zhodnotenia zaslaného životopisu budú do užšieho výberu - k osobnému pohovoru zaradení vhodní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka s obchodníckym duchom a nadšením pre predaj atraktívneho a dynamického sortimentu profesionálnej vlasovej kozmetiky. Hľadáme človeka, ktorého baví práca s ľuďmi a cestovanie. Človeka, ktorý má zmysel pre zodpovednosť, hľadáme človeka so schopnosťou pozitívne komunikovať, uzatvárať obchodný rozhovor a odovzdávať veci hotové.

Distribúcia profesionálnej vlasovej kozmetiky CHI, BioSilk do kaderníckych salónov na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1018022  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac( základný plat) + provízia z obratu + odmeny