Obchodní ředitel

FARMTEC a.s.

Okres Dunajská Streda, Okres Trnava, Okres Komárno, Okres Nitra, Okres Nové Zámky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši dceřinou společnost FARMTEC SLOVAKIA, s.r.o. hledáme vhodné uchazeče na pozici OBCHODNÍ ŘEDITEL.

Požadavky:
• osobnost s obchodním duchem a nadšením pro obor
• praxi se zaměřením na oblast zemědělství (technologie pro chov, zemědělské stroje, krmiva, apod.), nebo v prodeji
technologických celků
• zkušenosti s vedením investičních projektů
• zkušenosti s vedením podřízených
• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (ideálně zemědělského nebo technického směru, ale není podmínkou)
• flexibilitu, iniciativu, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• znalost maďarštiny na komunikativní úrovni výhodou, nikoli podmínkou
• řidičský průkaz - časté služební cesty

Náplň práce:
• jednání se zákazníky z řad zemědělských podniků v regionu Slovensko a případně Maďarsko
• vypracování návrhu řešení rekonstrukcí či novostaveb stájí z hlediska technologie pro chov
• odborné konzultace u zákazníků
• řízení realizace investičních projektů (stavební i technologická část)
• vybudování a následně vedení středně velkého týmu pracovníků (stavební a technologičtí projektanti) s možností dalšího
navýšení počtu pracovníků

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti s potenciálním růstem
• motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích
• samostatnou a odpovědnou pozici
• systematický odborný i osobnostní rozvoj
• zaměstnanecké výhody v rámci systému péče o zaměstnance

NAŠÍ VIZÍ JE BÝT PRO SVÉ ZÁKAZNÍKY NEJLEPŠÍ VOLBOU A PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE MAXIMÁLNĚ DŮVĚRYHODNÝM A MOTIVUJÍCÍM ZAMĚSTNAVATELEM.

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete:
• svůj strukturovaný životopis
• aktuální fotografii
• motivující zdůvodnění, proč o danou pozici chcete usilovat

Více o nás na www.farmtec.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FARMTEC, a.s. patří mezi přední společnosti podnikající v oboru investic do živočišné výroby a obnovitelných zdrojů energie. V současné době máme na území ČR 4 oblastní ředitelství a dále 1 zahraniční dceřinou společnost.

Veškeré naše úsilí směřuje k tomu, abychom byli svým zákazníkům silným a stabilním partnerem a pro své zaměstnance důvěryhodným a motivujícím zaměstnavatelem.

Jsme součástí koncernu AGROFERT, a.s.
ID: 2088757  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.