FARMOL SLOVAKIA, s.r.o.

Kontrolór kvality

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Levice
PLAT: 970 EUR/mesiacMesačná mzda od 1170 € (vrátane základnej zložky mzdy, príplatkov,bonusov a prémií) + čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania
Pošlite životopis

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrolovať kvalitu vstupného obalového materiálu so špecifikáciou
  • Kontrolovať zhodu vstupných materiálov, bulk-ov a hotových výrobkou so špecifikáciou
  • Vykonávať periodické a náhodné kontroly obalových materiálov a finálnych produktov
podľa špecifikácie
  • Zapisovať výsledky kontroly do interného systému
  • Archivovať a aktualizovať štandardy/vzorky hotových výrobkov
  • Systém kontroly hmotnosti
  • Vykonávať tréningy operátorov na linkách v rámci výrobného procesu z kvalitatívneho
hľadiska
  • Vykonávať chemicko-fyzikálne analýzy počas jednotlivých procesov výroby
Práca na 3 zmeny / PONDELOK-PIATOK (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze).
  • Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania.
  • Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca.
  • Vernostný bonus za odpracované roky vo výške 500€ pri 5 odpracovaných rokoch a 1000€ pri 10 odpracovaných rokoch.
  • Príspevok na svadbu vo výške 100€.
  • Príspevok na novonarodené dieťa vo výške 100€.

Vaše životopisy v slovenskom jazyku prosím zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti FARMOL SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • zodpovedný prístup k práci
  • precíznosť
  • ochota a chuť pracovať
  • organizačné schopnosti
  • práca na podobnej pozícii výhodou
  • predchádzajúce skúsenosti vo výrobnej sfére výhodou

Farmol Slovakia is part of international company that is a key competitor in the cosmetics and homecare business since 1946, is one of the main European companies for contract manufacturing.
Providing development, production and packaging services for aerosol and liquid products, Farmol uses the most modern technologies, high-level automation, combining long-term experience and network know-how. We guarantee excellent service and performance with a 360° customer focus, from the identification of a new concept to final project realization.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Prozzillo Weis
Tel.: +421918459288
E-mail: poslať životopis
ID: 3163063  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac