Kuchár, pomocný kuchár.

FARMAMARKET, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 13, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky FARMAMARKET BISTRO v centre mesta Žilina ponukame prácu na pozíciu kuchár, pomocný kuchár. Hľadáme kolegu, ktorý sa zaujíma o trendy v gastronómii a práca v tejto oblasti mu je koníčkom. Ponúkame výhodnú pracovnú dobu, sme kapacitovo malá prevádzka, uprednostňujeme kvalitu, varíme z lokálnych farmárskych surovín. V prípade záujmu posielajte životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

FARMAMARKET, je spoločnosť, ktorá obchoduje v oblasti potravín,konkrétne sa venujeme predaju poctivých slovenských potravín. Ďalším našim projektom je BISTRO, v ktorom sme si dali za cieľ preniknúť aj do oblasti gastronómie a ponúknuť tak našim zákazníkom nielen potraviny na predaj, ale aj pripravené pokrmy z kvalitných surovín v našom BISTRE. Pre lepšiu predstavu o našej práci FB : Farmamarket.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3108118  Dátum zverejnenia: 22.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou