Chemik-operátor (výroba léčivých látek) - Olomouc

FARMAK, a.s.

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdělání nejlépe chemického či farmaceutického zaměření (případně i jiná SŠ příbuzného zaměření - zdravotní, zemědělské, přírodovědné, technické s průběžnou výukou chemie - nebo gymnázium)
  • svědomitost, pečlivost a precizní přístup k práci s vysokou mírou odpovědnosti
  • ochota se sebevzdělávat a pracovat na svém odborném i osobním rozvoji
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, pečlivost
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni a kladný vztah k výpočetní technice a technologickým zařízením

  • práce je určena pro muže (dle platných norem pro práci s břemeny atd.)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • obsluha strojů a zařízení na výrobu farmaceutických substancí v režimu správné výrobní praxe
  • vedení předepsané výrobní a provozní dokumentace
  • řízení výrobních operačních systémů
  • manipulace s materiálem
  • sanitační práce

NABÍZÍME:
  • odpovědnou a rozmanitou práci ve stabilní společnosti s vysokou možností odborného rozvoje
  • příjemnou pracovní atmosféru a dobrý pracovní kolektiv, hezké pracovní prostředí
  • důkladné postupné zaškolení
  • odpovídající mzdu dle zkušeností a praxe v oboru
  • balíček benefitů (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na bydlení, zdravotní program – vitamíny, očkování atd., kulturní a sportovní akce atd.)
  • místo výkonu práce: Olomouc
  • nástup: ihned nebo dle dohody

V případě, že vás daná pracovní pozice oslovila a splňujete-li všechny námi uvedené pracovní požadavky, pošlete nám svůj životopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT" . Děkujeme.

Dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, uděluji zasláním osobních údajů společnosti FARMAK, a.s. se sídlem Na vlčinci 16/3, 779 00 Olomouc, IČO 45192961 souhlas ke zpracování těchto osobních údajů za účelem evidence v databázi kandidátů ucházejících se o pracovní místo ve společnosti FARMAK, a.s. Tento souhlas platí v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu a to do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2705701  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.