Výzkumný pracovník (syntéza léčiv) - Olomouc

FARMAK, a.s.

Olomouc, Praha, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výzkum a vývoj léčivých látek, meziproduktů a chemických specialit
  • ověřování laboratorních postupů a jejich optimalizace se zřetelem k moderním trendům a ekonomickým a jiným aspektům
  • vývoj nových postupů na základě vlastních, původních nápadů
  • vypracovávání podkladů pro realizaci nových výrob (laboratorní zprávy, výpočty spotřeby surovin apod.)
  • provádění technologického dohledu nad zaváděnými výrobami
  • zpracovávání literárních rešerší
  • sledování odborné literatury a průběžné doplňování svých znalostí v oboru
  • aktivní účast na přidělených projektech
  • zajišťování správy dat ve firemním IS
  • tvorba pravidelných hlášení, zpráv atd.

NAŠE POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání v oblasti chemie/farmacie se zaměřením na organickou chemii, organickou/chemickou technologii, syntézu léčiv, chemické inženýrství apod.
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Nadšení pro výzkum v organické chemii a ochotu neustále se odborně rozvíjet a učit
  • Vysoká schopnost samostatného myšlení a uvažování
  • Proaktivní osobnost se smyslem pro týmovou práci
  • Silný smysl pro zodpovědnost a pečlivost
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné a bezkonfliktní vystupování
  • Spolehlivost a loajálnost
  • AJ slovem i písmem (min. na úrovni B1)
  • Výborná znalost práce na PC

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Odpovědnou a zajímavou práci s vysokou možností seberealizace a odborného rozvoje
  • Stabilní práci u zaměstnavatele s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení s vazbou na zkušenosti v oboru
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Balíček benefitů (týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na ubytování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na jazykové vzdělávání, systematická péče o vzdělávání a odborný rozvoj atd.)
  • Pracoviště: Olomouc
  • Nástup: dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2240639  Dátum zverejnenia: 1.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.