Pracovník registračního oddělení QA (Olomouc)

FARMAK, a.s.

Olomouc, Praha, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání – obor chemie, farmacie či přírodní vědy
  • pracovní zkušenosti na podobné pozici s farmaceutickým zaměřením min. 2 roky
  • orientace v příslušné evropské i světové legislativě o léčivech
  • znalosti GMP pro výrobce léčivých látek výhodou
  • znalost na AJ min. na úrovni B2
  • výborné komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • systematičnost, pečlivost a orientace na detail
  • práce na PC na výborné úrovni (MS Office, výhodou Acrobat Writer)

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zpracování, vedení a udržování exportní dokumentace (DMF a CTD)
  • jednání s firmami zpracovávajícími Expert Reports
  • vedení DTB národních autorit a zákazníků (příjemců DMF a CTD)
  • řešení připomínek autorit k dokumentaci a komunikace s nimi
  • zajišťování vedení a udržování systému dokumentace GMP (Q směrnice, SOPy atd.) a jejich aktualizace
  • vedení a udržování exportní dokumentace

NABÍZENÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY:
  • motivující mzda odpovídající kvalitám a zkušenostem kandidáta
  • tým zkušených kolegů, pěkné pracovní prostředí
  • široká nabídka benefitů (týden dovolené navíc, vzdělávání a odborný rozvoj, příspěvek na stravování, příspěvek na relokaci, zdravotní a sociální program a celá řada dalších benefitů)
  • pracoviště Olomouc
  • nástup: dle dohody, co nejdříve

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis s motivačním dopisem přes tlačítko "ODPOVĚDĚT". Děkujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2038718  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.