Laborant (m/ž)

Farmaceutická fakulta UK

Miesto práce
Odbojárov 10, Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
779 - 936 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z., v závislosti od dosiahnutej praxe a vzdelania min. 779,00 €/mesačne – 936,00 €/mesačne, odmeny vyplácané polročne, osobný príplatok do 100,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická príprava praktických cvičení, zabezpečenie chodu praktických cvičení pre študentov magisterského a bakalárskeho programu, podieľanie sa na vedecko-výskumnej a technickej práci katedry, spracovávanie prvotných záznamov o dosiahnutých výsledkoch.

5 dní dovolenky nad rámec ZP, 37,5 hodinový pracovný týždeň, stravovanie zabezpečené formou finančného príspevku (poskytované aj za dni čerpania dovolenky), rôznorodosť práce, pracovné prostredie na akademickej pôde, spolupráca so zamestnancami fakulty, študentami, možnosť čerpania rekreačného poukazu, príspevok pri narodení dieťaťa, životnom jubileu, športové a kultúrne podujatia, jazykové kurzy, možnosť rekreácie za zvýhodnených podmienok v zariadeniach UK, možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

K životopisu, prosím, pripojte nasledujúci text:
"Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Farmaceutická fakulta UK. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať." Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov .

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

absolvent odboru Zdravotnícky laborant, Farmaceutický laborant, potravinársky, veterinárny alebo chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť, samostatnosť, schopnosť spolupracovať

Univerzita Komenského v Bratislave, Farmaceutická fakulta

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Boboková
E-mail: poslať životopis
ID: 4741644  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 779 EUR/mesiac