Farmaceut Univerzitnej lekárne FaF UK

Farmaceutická fakulta UK

Miesto práce
Ružinovská 12, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky úlohy vyplývajúce z povolania farmaceut poskytujúci lekárenskú starostlivosť, vyplývajúce z aktuálne platných právnych noriem:
- odborné lekárenské, administratívne a ekonomické činnosti v 3-zmennej prevádzke
- zabezpečovanie, uchovávanie, prípravu, kontrolu a výdaj liekov,
- zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín,
- poskytovanie odborných informácií a rád o liekoch, zdravotníckych pomôckach a dietetických potravinách potrebných na kvalitné poskytovanie zdravotnej starostlivosti podľa bezpečnej a racionálnej liekovej terapie,
- zabezpečovanie, uchovávanie a výdaj doplnkového sortimentu,
- 35 hodinový pracovný týždeň,
- plnenie úloh zverených nadriadeným.

• podpora sústavného a ďalšieho vzdelávania (podpora špecializačného štúdia, rigorózneho konania),
• možnosť odborného a kariérneho rastu,
• pravidelné školenia,
• gastrolístky alebo finančný príspevok aj počas dovolenky, 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

- spĺňanie predpokladov výkonu práce vo verejnom záujme v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme,
- spĺňanie predpokladov na zaobchádzanie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- vysokoškolské vzdelanie II. v danom odbore,
- aktívne ovládanie anglického jazyka, práca s PC,
Uchádzač, ktorý sa prihlási, predloží tieto doklady:
- osobný dotazník,
- overené doklady o vzdelaní,
- štruktúrovaný, profesionálne orientovaný životopis,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.

Farmaceutická fakulta UK v Bratislave
Univerzitná lekáreň
Odbojárov 10
832 32 Bratislava

Platové podmienky: budú dojednané v súlade so Zákonom NR SR č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Predpokladaný deň nástupu: predpoklad august 2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Skladový manažment - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci,
• komunikatívnosť,
• nekonfliktnosť,
• spoľahlivosť,
• príjemné vystupovanie,
• motivácia vzdelávať sa.

Univerzita Komenského v Bratislave, Farmaceutická fakulta
ID: 2171440  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac