Personalista/mzdový účtovník

Farmaceutická fakulta UK

Miesto práce
Odbojárov 10, 832 32 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné spracovanie mzdovej agendy podľa platných predpisov (výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie, výpočet dane zo závislej činnosti, ročné zúčtovanie dane z príjmu fyzických osôb, výpočet a evidencia nemocenských dávok, zaistenie agendy evidenčných listov a pod.)
Personálna agenda: zabezpečenie personálnej administratívy a starostlivosť o pracovné zmluvy
príprava pracovnoprávnych dokumentov podľa vzorov, komunikácia so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami - prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, nutná znalosť Zákonníka práce, zodpovednosť za osobné spisy zamestnancov.
Spracovávanie miezd a personálnej agendy podľa prislúchajúcej legislatívy a interných smerníc.

5 dní dovolenky nad rámec ZP, stravovanie zabezpečené formou gastrolístkov, gastrolístky sú poskytované aj za dni čerpania dovolenky

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Svoje životopisy a referencie zasielajte na: [email protected]
K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Farmaceutická fakulta UK. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Univerzita Komenského v Bratislave, Farmaceutická fakulta
ID: 1992084  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. / dohodou