Správca multifunkčného areálu

Farma Fresh Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Seredska 247/4012, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchôdzky areálu, parkovanie kamiónov, evidencia špz parkujúcich nákladných vozidiel, kontrola objektov, skladov a hál, starostlivosť o plynulý chod smeny.

stravné lístky, odmeny

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktovať len uchádzači od 18 -do 40 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

flexibilita, logické myslenie, ochota pracovať nadčas, spoľahlivosť, loajalita

Empark je multifunkčný areál s rozlohou 100.000 m2. Je navrhnutý tak, aby poskytoval zákazníkom kvalitné služby, maximálnu bezpečnosť, ľahkú dostupnosť a flexibilitu. Poskytuje výnimočný priestor pre akékoľvek podnikanie. Empark sa nachádza v blízkosti priemyselných podnikov a logistických uzlov Trnavského kraja, pričom je viditeľný a ľahko dostupný z rýchlostnej cesty R1 a z diaľnice D1.

Empark poskytuje služby regionálnym aj medzinárodným spoločnostiam z oblasti priemyslu, dopravy, logistiky a služieb

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Seredska 247/4012
917 05 Trnava
ID: 2728778   Dátum zverejnenia: 19.9.2016