Obsluha čerpacej stanice

Farma Fresh Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Seredska 247/4012, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov čs, komunikácia so zákazníkmi, dokladanie tovaru,upratovanie prevádzky

Odmeny, práca v mladom kolektíve, zamestnanecká zľavy, mzdové zvýhodnenia za prácu nadčas

Prosím hláste sa len uchádzači s vážnym záujmom a vekom do 30 rokov. Nerobia sa nočné smeny.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.4.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, logické myslenie, zodpovednosť, ochota pracovať, samostatnosť

Empark je multifunkčný areál s rozlohou 100.000 m2. Je navrhnutý tak, aby poskytoval zákazníkom kvalitné služby, maximálnu bezpečnosť, ľahkú dostupnosť a flexibilitu. Poskytuje výnimočný priestor pre akékoľvek podnikanie. Empark sa nachádza v blízkosti priemyselných podnikov a logistických uzlov Trnavského kraja, pričom je viditeľný a ľahko dostupný z rýchlostnej cesty R1 a z diaľnice D1.

Empark poskytuje služby regionálnym aj medzinárodným spoločnostiam z oblasti priemyslu, dopravy, logistiky a služieb

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Seredska 247/4012
917 05 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Pobiecka
E-mail: poslať životopis
ID: 2469411   Dátum zverejnenia: 8.3.2017