Zvárač CO2 alebo TIG 8€ pri nástupe / živnosť, TPP aj na občasnú výpomoc / jednozmenná prevádzka + možnosť nadčasov + hradíme ubytovanie

Pkt Company s.r.o.

Štúrova 51 Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Zvolen, okres Ružomberok, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodov rozširovania výroby obsadzujeme viacero voľných miest na pozícii ZVÁRAČ CO2 ( MIG ) alebo TIG, pričom Vašou pracovnou náplňou bude:

- zváranie kovových a nerezových konštrukcií metódou CO2 alebo TIG,
- čítanie jednoduchej výkresovej dokumentácie,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh pridelených nadriadeným

- možnosť nadčasov podľa dohody
- možnosť pracovať na TPP, živnosť alebo na občasnú výpomoc dohodou
- možnosť získať alebo si rozšíriť kvalifikáciu (školenie TIG)
- POSKYTUJEME UBYTOVANIE (hradené ubytovanie zamestnávateľom)
- možnosť pre skúsených ale aj menej skúsených zváračov (prípadne šikovných absolventov)
- platové podmienky budú stanovené na základe výsledkov skúšky zo zvárania
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (Štúrova ulica - nie priemyselný park)
- práca v jednozmennej prevádzke (od 6:00 - 14:30 + dobrovoľné nadčasy)

- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV
- KONTAKTUJTE NÁS EMAILOM NA [email protected] ALEBO NA 0903890659

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3147860  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600