Montér hradení pre ošípané (Z okolia Nitry výhodou) do zahraničia - turnusy od 1600€ v čistom (ubytovanie a doprava sú hradené firmou)

Pkt Company s.r.o.

Štúrova 51 (vedľa knižnice SPU), Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Švédsko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých pracovníkov na naše zahraničné projekty (chodieva sa na turnusy 6-8 týždňov v Dánsku, 1-3 týždne doma).

máte chuť pracovať v zahraničí a neprekážajú vám turnusy pošlite nám životopis na pozíciu pomocného pracovníka, montéra a zarobte si.
- ide o technicky jednoduché montážne práce hradení a ďalšej technológie na farmách pre ošípané.
- pozícia je na trvalý pracovný pomer (alebo dohodu, živnosť) NIE SME ŽIADNA AGENTÚRA ALE VÝROBNÁ A MONTÁŽNA FIRMA
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (cca 50-60 hodín za týždeň)
- nevyžadujeme komunikatívnu úroveň anglického jazyka (je to však výhodou)
- veľkou výhodou je možnosť nastúpiť IHNEĎ

UBYTOVANIE
AJ DOPRAVA SÚ ZABEZPEČENÉ NA NAŠE NÁKLADY (platíte si iba stravu)
sme
medzinárodná výrobná a montážna spoločnosť, ponúkame Vám prácu na trvalý pracovný pomer
(práce v Dánsku, Nórsku, Rusku atd.)

Informácie o výberovom konaní

PROSÍME
VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU.
TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME. KAPACITNE SA NEDÁ ODPOVEDAŤ KAŽDÉMU! NEREŠPEKTOVANÍM TEJTO POŽIADAVKY VÁS
AUTOMATICKY ZARADÍME MEDZI NEVHODNÝCH UCHÁDZAČOV.
PRE
VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, KTORÝM SAMOZREJME NA VŠETKY OTÁZKY ODPOVIEME...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vycestovať do zahraničia, učiť sa novým veciam a MANUÁLNE PRACOVAŤ

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii montér, tesár, stolár, vodár, elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár, údržbár a pod. VEĽKOU VÝHODOU

- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- možnosť nastúpiť IHNEĎ (resp. do mesiaca) veľkou výhodou
- aktívny vodič skupiny "B" výhodou

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3073821  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500