Operátor, obsluha lisu 4€ v čistom Nitra od 6:00 do 14:30 hod

Farm Choice s.r.o.

Nitra, Hlohovec, Levice, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spočiatku brúsenie, rezanie, vŕtanie a inú prípravu materiálu a montovanie hotových výrobkov
- skúsenejší budú zaradení na obsluhu lisov

- jednozmenná prevádzka
- zaujímavé platové ohodnotenie
- práca na TPP ALEBO SZČO v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (nie priemyselný park)
- príspevky na stravovanie

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- základné technické myslenie
- ochota učiť sa nové veci
- UPREDNOSTNÍME TÝCH, KTORÍ MôŽU NASTÚPIŤ IHNEĎ (PROSÍME UVIESŤ DO ŽIADOSTI)

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané ako aj stavebných prvkov používaných na Slovensku aj v zahraničí. Naša výroba sa nachádza v Nitre na Štúrovej ulici číslo 51 (hneď vedľa knižnice Slovenskej poľnohospodárskej univerzity).Pre viac informácií o spoločnosti a voľných pracovných pozíciách navštívte našu webstránku:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 51
94901 Nitra
ID: 2800703   Dátum zverejnenia: 16.3.2017