Zmenový majster - Vedúci výroby na zvarovni + jednozmenná výroba na Štúrovej ulici č. 51 v Nitre

Farm Choice s.r.o.

Nitra, Hlohovec, Levice, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
OD SKÚSENOSTÍ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako ZMENOVÝ MAJSTER - VEDÚCI VÝROBY budete zodpovedný za:

- riadenie a organizácie prác na ZVAROVNI (cca 15-20 podriadených)
- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- rozdeľovanie a prioritizácia denných úloh
- riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov
- dohľad nad dodržiavaním BOZP
- evidenciu dochádzky, dovolenky a odmeňovanie zamestnancov
- technickú podporu zamestnancom v prípade potreby / neznalosti postupu
- prinášanie zlepšovacích návrhov na výrobu, organizáciu práce a podobne

- jednozmenná prevádzka
- zaujímavé platové ohodnotenie
- podriadený priamo riaditeľovi spoločnosti
- práca na TPP ALEBO SZČO v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (nie priemyselný park)
- príspevky na stravovanie

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti na obdobnej pozícii PODMIENKOU
- autoritatívny typ
- znalosť čítania technickej dokumentácie v oblasti strojárstva PODMIENKOU
- skúsenosti so zváraním CO2 PODMIENKOU!! (v prípade potreby, budeme očakávať od Vás, že ukážete zváračom nové / lepšie postupy a metódy zvárania, poučíte ich ako nerobiť pri zváraní niektoré chyba a pod.)

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané na Slovensku aj v zahraničí. Pre viac informácií o spoločnosti a voľných pracovných pozíciách navštívte našu webstránku:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 51
94901 Nitra

Kontakt

ID: 2800703   Dátum zverejnenia: 16.3.2017