Operátor - Obsluha lisu v Nitre na Štúrovej ulici

Farm Choice s.r.o.

Nitra, Hlohovec, Nitriansky kraj, Levice, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - podľa skúseností s obsluhou lisu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii OBSLUHA LISU budete Vašou pracovnou náplňou:

- Obsluha prideleného stroja podľa požiadaviek výroby
- Nastavenie parametrov stroja (dorazy)
- Zabezpečenie plynulého chodu výroby

( pre viac informácií o spoločnosti viď. našu web stránku: http://www.farmchoice.eu/en/products/penning/gestation )

- jednozmenná výrobná prevádzka od 6:00 do 14:30 (30 min. obed)
- príspevok na stravovanie vo výške 30€ mesačne
- zmluva na TPP (doba neurčitá po pol roku)
- dobré platové ohodnotenie
- práca priamo v Nitre (nie priemyselný park)

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- predchádzajúce skúsenosti s obsluhou lisu (hlavne ohranovacimi) velkou vyhodou
- chuť pracovať 8 hodín denne 5 dní v týždni
- spoľahlivosť a samostatnosť
- dobrý zdravotný stav

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané na Slovensku aj v zahraničí. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku http://www.farmchoice.eu/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Wilsonovo nábrežie 120
94901 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2750702   Dátum zverejnenia: 7.11.2016