Rozpočtár - práca v Nitre na TPP alebo Živnosť

Farm Choice s.r.o.

Štúrova 51, Nitra, Hlohovec, Nitriansky kraj, Levice, Topoľčany, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii ROZPOČTÁR (líder oddelenia) budete zodpovedať za:

- zadeľovanie prác kolegom na projektovom oddelení (rozpočtári)
- zostavovanie cenových kalkulácií projektov
- schválenie a obhajovanie spracovania cenovej ponuky
- zapracovávanie požiadaviek a potrieb zákazníka
- reportovanie nadriadeným

- možnosť kariérneho rastu
- na zaklade dohody je mozne v pripade potreby zabezpecit ubytovanie na naklady firmy
- práca pre rozvíjajúcu sa medzinárodnú výrobnú spoločnosť
- flexibilná pracovná doba
- práca v Nitre (nie premyselný park)
- možnosť individuálnych hodín anglického jazyka s lektorkou priamo v našej spoločnosti

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. PRE VEĽKÝ ZÁUJEM TELEFONICKY INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME (nie je to kapacitne možné)

- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- predchádzajúce viacročné skúsenosti na obdobnej pozícii PODMIENKOU
- anglický jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- veľmi dobrá znalosť práce v programe Excel PODMIENKOU
- samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané ako aj stavebných prvkov používaných na Slovensku aj v zahraničí. Naša strojárska výroba sa nachádza v Nitre na Štúrovej ulici číslo 51 (hneď vedľa knižnice Slovenskej poľnohospodárskej univerzity).Pre viac informácií o spoločnosti a voľných pracovných pozíciách navštívte našu webstránku:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 51
94901 Nitra
ID: 2746951   Dátum zverejnenia: 11.4.2017