Konštruktér / AutoCAD kreslič / Projektant

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii KONŠTRUKTÉR / AUTOCAD KRESLIČ / PROJEKTANT budete zodpovedný za:

- vytváranie projektovej dokumentácie v programe AutoCAD 2D podľa zadaných inštrukcií
- komunikáciu s nadriadenými v anglickom jazyku na dennej báze
- odporúčania technických riešení pre dané projekty

Pre lepšiu predstavu sme umiestnili zopár jednoduchých výkresov na web, môžete si ich stiahnuť bezplatne na:

- flexibilná pracovná doba
- práca na TPP v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (nie priemyselný park)
- veľmi príjemné pracovné prostredie, ľudský prístup k zamestnancom

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- rozsiahla znalosť programu AutoCAD 2D PODMIENKOU
- skúsenosti s vytváraním technickej dokumentácie v oblasti stavebníctva PODMIENKOU
- anglický jazyk na úrovni konverzácie PODMIENKOU (min. úroveň A2+)
- skúsenosti na obdobnej pozícii veľkou výhodou
- schopnosť pracovať samostatne
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2746886  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac