Zámočník - zvárač CO2 ( MIG ) / zámočník - zvárač TIG Práca v Nitre na TPP aj živnosť

Farm Choice s.r.o.

Nitra, Hlohovec, Nitriansky kraj, Levice, Nové Zámky, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť obsadzuje viacero voľných miest na pozícii ZÁMOČNÍK - ZVÁRAČ CO2 ( MIG ) ALEBO ZÁMOČNÍK - ZVÁRAČ TIG PRÁCA V NITRE NA TPP AJ ŽIVNOSŤ, pričom Vašou pracovnou náplňou bude:

- zváranie kovových a nerezových konštrukcií metódou CO2 alebo TIG,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola kvality vyrobených výrobkov,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh pridelených nadriadeným

- platové podmienky budú stanovené na základe výsledkov skúšky zo zvárania a čítania technickej dokumentácie na osobnom pohovore v našej spoločnosti
- práca v medzinárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre (nie priemyselný park)
- práca v jednozmennej prevádzke (od 6:00 - 14:30 hod)
- možnosť pracovať na TPP aj živnosť
- férový prístup k zamestnancom
- príspevky na stravovanie vo výške 30€ mesačne

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti na pracovnej pozícii zvárača PODMIENKOU
- znalosť aspoň základného čítania technickej dokumentácie
- zváračský preukaz nie je podmienkou (ale výhodou)

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané na Slovensku aj v zahraničí. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku http://www.farmchoice.eu/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Wilsonovo nábrežie 120
94901 Nitra
ID: 2739291   Dátum zverejnenia: 27.9.2016