1000-1600€ v čistom montážnik / montér na Slovensku (hlavne Nitriansky kraj) aj v zahraničí

Farm Choice s.r.o.

Nitra, Hlohovec, Nitriansky kraj, Levice, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii MONTÁŽNIK / MONTÉR budete zodpovedný za:

- vykonávanie montážnych činností potrebných na vybudovanie hradení pre ošípané
- prácu s elektrickým náradím ako vŕtačka, uťahovačka, kotúčová píla, kocúr a pod.

( pre viac informácií viď. našu web stránku: http://www.farmchoice.eu/en/products/penning/gestation )

- práca možná na TPP aj živnosť
- veľmi dobré platové ohodnotenie
- práca na Slovensku - Nitra, Hlohovec, Veľký Cetín, Bruty
- ak budete mať záujem, môžete pre nás pracovať aj na zahraničných projektoch ( Dánsko, Rusko, Nemecko a iné ), pričom prepravu a ubytovanie hradí firma, pričom sa chodí na turnusy 8 týždňov v zahraničí 2 týždne doma.

- PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. TELEFONICKY ANI OSOBNE INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME.
- PRE VEĽKÝ POČET REAKCIÍ BUDEME KONTAKTOVAŤ IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV
- UPREDNOSTNENÍ BUDÚ UCHÁDZAČI, KTORÍ MAJÚ ZÁUJEM O PRÁCU NA ZAHRANIČNÝCH PROJEKTOCH (DÁNSKO, RUSKO, NEMECKO) = ak máte záujem o zahraničie, napíšte to aj do reakcie, zvýši to vašu šancu vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- chuť pracovať 8-10 hodín denne 5 dní v týždni
- spoľahlivosť a samostatnosť
- dobrý zdravotný stav

Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané na Slovensku aj v zahraničí. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku http://www.farmchoice.eu/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Wilsonovo nábrežie 120
94901 Nitra
ID: 2739073   Dátum zverejnenia: 27.9.2016