Reagujte bez životopisu

Primář / vedoucí lékař / lékař ARO

Farkasova International s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
150 000 - 200 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, špičkově vybavenou kliniku v České republice, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici primář / vedoucí lékař / lékař anesteziologicko-resuscitačního oddělení.

Soukromá zdravotnická zařízení disponují moderním prostředím a špičkovými technologiemi, kterými pomáhají dosahovat vysoké míry úspěšnosti v léčbě svých klientů.

Hledáme lékaře se zkušeností na vedoucí pozici, lékaře s atestací, v předatestační přípravě, ale také absolventy.

Lékaře čeká nadstandardní platové ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům, moderní a příjemné pracovní prostředí, zázemí silné a stabilní společnosti.

Pro více informací kontaktujte Lucii Uchytilovou.

„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na pracovní oblečení
Dovolená 5 týdnů
Pracovní oblečení
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Účast na zahraničních konferencích
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Uchytilová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4801229  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 150 000 Kč/měsíc