Zoraďovač lisov / Nastavovač

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
5,72 - 6,92 EUR/hod.fixný základ 5,00 eur/hodinu + max 1,20 eur/hodinu variabilná čiastka + hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu + príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci = spolu približne 1209,- eur v hrubom mesačne (ak 1 týždeň nočnej v mesiaci a plný variabil). Po skúšobnej dobe navýšenie základnej sadzby/fixu za hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- po zaškolení nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie zabezpečujeme my)
- práca na 3 zmeny

- ponúkame zaškolenie na danú pozíciu a poskytneme potrebné kurzy (VZV, žeriav)
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na vyššie pozície
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možný odborný rast so zodpovedajúcim ohodnotením

Hľadáme nových kolegov do nášho kolektívu. Radi privítame všetkých ktorí majú záujem o dlhodobú prácu a chcú rásť spoločne s našou spoločnosťou. V prípade záujmu pošlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci, technické myslenie,
- skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
- dobrý zdravotný stav

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3096387  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,72 EUR/hod.