Strojný zámočník

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
základ od 4,70 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 900 € mesačne, letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-oprava a údržba jednoduchých strihových a lisovacích nástrojov
-obsluha stojanovej vŕtačky,vŕtanie,zahlbovanie a vystruhovanie otvorov
-montáž jednoduchých podzostáv
-práca na 2 zmeny

-prácu v stabilnej spoločnosti s potenciálom rastu
-odborný rast so zodpovedajúcim ohodnotením

Hľadáme skúsených zámočníkov, nástrojárov, prípadne aj absolventov SOU. V prípade záujmu pošlite životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-orientácia vo výkresovej dokumentácii
-dobrý zdravotný stav
-zváračský preukaz výhodou

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3096379  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ od 4,70 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 900 € mesačne, letný a zimný bonus