Skladník / Vodič vysokozdvižného vozíka

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 060 EUR/mesiac900 eur mesačne základná mzda + 160 eur mesačný variabilný bonus + hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu - cca 120 eur mesačne + všetky zákonné príplatky (príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci). Príspevok na DDS 2%, Letný a zimný finančný bonus. Možnosť rastu a prestupu do vyššieho levelu skladových prác s väčšou zodpovednosťou a vyšším finančným ohodnotením.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s vysokozdvižným vozíkom.
- Vykládka a uskladňovanie materiálu. Kontrola sprievodných dokumentov.
- Zásobovanie pracovísk materiálom.
- Dodržiavanie layoutu skladovania.
- Práca s dráhovým žeriavom.
- Pravidelné inventúry.
- Dodržiavanie 5S, poriadok a čistota na pracovisku.
- Práca na 3 zmeny (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00)

- stravné lístky v hodnote 4,80 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy (200 € letný a 400 € zimný)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v réžii zamestnávateľa + jeho pranie
- rozpracovaný adaptačný program pre nových kolegov
- práca v rodinnej firme so stabilným zázemím
- možnosť kariérneho rastu
- vitamínový, vianočný balíček

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby nám zaslali životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba kovových dielov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti
- Preukaz VZV
- Prax s obsluhou dráhového žeriavu veľkou výhodou
- Priateľská a samostatná osobnosť

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2074237  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac