Personálny konzultant - recruiter

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 600 EUR/mesiacod 800-1600 zaklad + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho teamu:
-mladého, energického človeka, ktorý ma blízko k technickým profesiám
- rázny a rýchly vo svojich rozhodnutiach a vie rýchlo prepínať
- nemá rád stereotyp ale zmeny a chce niečo budovať
- pozitivita a zmysel pre humor
- jazyk nutná kombinácia komunikatívnej angličtiny s maďarčinou alebo rumunčinou

Náplň práce :
- publikovanie inzercie na portáloch
- predselekcia CV, komunikácia s kandidátmi
- preklad CV + zadávanie údajov do interného systému
- komunikácia so zahraničnými klientami
- podpora kandidátov a klientov
- zo začiatku zaučenie v Lipt. Mikuláši neskôr práca vo svojej krajine

Možnosť ovplyvniť výšku svojho platu na základe dosiahnutých výsledkov , časom po zvládnutí všetkých činností - možnosť čiastočného flexibilného pracovného času.
Uvoľnená, neformálna, priateľská atmosféra, každý dobrý nápad a zlepšovák je odmenený.

Informácie o výberovom konaní

CV na [email protected] alebo telefonát poteší.
Ozveme sa vybraným uchádzačom, ktorý spĺňajú podmienku kombinácie jazykov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2422063  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiacod 800-1600 zaklad + bonusy