Skladník , vedúci skladu

Farby Kušnír, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
09/2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

táto pozícia je určená skôr pre mužov, práca so stavebným materiálom , obsluha zákazníkov, preberanie a uskladňovanie tovaru, práca v sklade, práca na VZV,

ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti , presnosť výplatných termínov , zľavy na zamestnanecké nákupy , príplatok za prácu nadčas a za prácu v sobotu, koncoročné odmeny, stravné lístky 4,5€ a iné benefity

Životopis s fotkou posielať na e-mail: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Následne sa uskutoční pracovný pohovor na základe vzájomnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, flexibilita a komunikatívnosť. Bežné počítačové znalosti.
Držiteľ preukazu VZV.
Prax v odbore výhodou.

Maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom farieb, lakov a stavebného materiálu s dlhoročnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2436294  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac