1)Frontend developer | 2)Backend developer / sysadmin - RoR

FANTASY SPORT a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme nadšených vývojárov pre posilu nášho tímu. Pracujeme na ambicióznom a dobre financovanom startupe. Náš operatívny priestor je HUBa coworking v Tabačka Kulturfabrik. Sme malá skupina freelancerov. Pracujeme agílnou metódou. Ponúkame neformálne prostredie a voľnú organizáciu času. Požadujeme presnosť a precíznosť. Snažíme sa zostať malým týmom s veľmi vysokou úrovňou produktivity.

1. Frontend developer - React

  • Ideálne skúsenosti s praxe s Reactom
  • HTML/CSS/JavaScript - responsive website development
  • Experience with modern frontend technologies and tooling. This could include Flux (Redux), Webpack and ES6/ES7
  • Understanding of RESTful APIs

2. Backend developer / sysadmin - Ruby on Rails

  • OOP, znalosť programovania
  • prax. v obore min. 2 roky
  • Ideálne skúsenosti z praxe s Ruby on Rails
  • Linux na administrátorskej úrovni

Ak Ťa inzerát zaujal, ozvi sa bez ohľadu na množstvo skúseností.

Informace o náboru

ID: 2675572  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.