E-shop support/asistent - Brigáda pre študentov VŠ/absolventov SŠ - FansMania

FansMania Europe, s.r.o.

Jégého 12, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent VŠ/absolvent SŠ, rád komunikuješ a chceš sa niečo naučiť z oblasti e-commerce? Pre náš eshop a kamennú predajňu v Bratislave hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu, ktorí nám pomôžu s rozvojom nášho e-shopu. Podľa tvojho aktuálneho rozvrhu sa dohodneme na dňoch a časoch práce, ktoré ti budú vyhovovať.
Tvoja práca bude pozostávať z:
- pridávanie nových produktov v e-shope,
- emailová/telefonická komunikácia so zákazníkmi
- organizačné práce týkajúce sa e-shopu - balenie balíkov, inventúra, expedícia
- po zapracovaní možnosť spoznať viaceré aspekty chodu e-shopu ako napr. správa sociálnych sietí, online marketing, grafický dizajn, copywriting, expanzia na nové trhy, atď. Umožníme ti rásť a vzdelávať sa podľa toho v čom sa budeš chcieť zlepšovať, vrátane účasti na školeniach a konferenciách.

U nás budeš vykonávať reálnu prácu, ktorá ti pomôže naštartovať kariéru.
Ak ťa práca zaujme a budeme spokojní s priebehom brigády, ponúkame možnosť ďalšej práce u nás na plný úväzok.
Okrem toho ti ponúkame:
- Zľavy na všetky naše produkty
- Flexibilná pracovná doba - podľa dohody, možností a tvojho aktuálneho rozvrhu
- Pestrá práca v mladom kolektíve a v dynamickej firme otvorenej novým nápadom
- Spoznáš skutočnú prácu v sfére e-commerce a fungovanie e-shopu s vlastným showroomom

K životopisu napíš pár riadkov o sebe, tvojich koníčkoch, pracovných skúsenostiach a prečo si by ťa práca u nás bavila.
Pracovná doba je flexibilná, avšak odpracovať je potrebné aspoň 10-15 hodín týždenne, aby sme aj my pocítili efekt z tvojej práce a ty si mal/mala možnosť sa poriadne zaškoliť.
DOLEŽITÉ, NEZABUDNI NAPÍSAŤ: presne v ktoré dni v týždni a v aký čas môžeš vykonávať brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť, presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť.
- Pozitívny prístup k práci a zákazníkom.
- Príjemné vystupovanie.
- Základy práce s PC, Excel, Word.
- Plusom je záujem/prehľad aspoň o jeden zo športov - NHL, NFL, NBA, MLB
- Predávame do celého sveta a tak Anglický alebo Nemecký jazyk výhodou, nie však podmienkou.

Sme špecializovaný e-shop a kamenná predajňa. Našimi zákazníkmi sú fanúšikovia NHL, NBA, NFL a MLB, ktorým ponúkame kvalitné oficiálne licencované produkty (dresy, tričká, mikiny, čiapky, suveníry) dovážané hlavne z USA. Primárne pôsobíme na trhoch SK, CZ, AT, DE, PL. Tešíme sa na každého, kto nám pomôže naplniť naše ciele a obohatí náš team svojou osobnosťou :)
ID: 3780219  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.