Recepčná v zubnej klinike

Family Dental Care. s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná:

Objednávanie pacientov telefonicky a emailom,
práca s počítačom,
administratívne výkony,
Vedenie kartotéky
Komunikácia v cudzom jazyku

Súkromná zubná ambulancia Family Dental Care, s.r.o ponúka voľné pracovné miesto v zubnej ambulancii v Bratislave v zazmluvnenej so všetkými zdravotnými poisťovňami SR na pozíciu:

Recepčná

Pracovná pozícia je vhodné pre absolventa alebo recepčnú s praxou.

Ponúkame:

- prácu v modernej ambulancii kliniky Family Dental Care, s.r.o
v Bratislave s najvyšším technologickým a prístrojovým vybavením s možnosťou samostatného profesijného a kariérneho rastu do budúcna
- výborné finančné ohodnotenie
- perspektívne a stabilné pracovné prostredie
- možnosť samostatnej praxe a profesijného vzdelávania

NUTNOSŤ AKTÍVNEJ ZNALOSTI ANGLICKÉHO A NEMECKÉHO JAZYKA

PRÁCA V PRACOVNÝCH DŇOCH V ČASE OD 8.00 DO 18.00 HOD., PIATKY DO 16.00 HOD.

Spoločnosť Family Dental care, s.r.o bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spľňajú podmienky a vzdelanie absolvované pre pozíciu. Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s aktuálnou fotografiou a telefonickým kontaktom uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Family Dental Care, s.r.o si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť poskytujúca nadštandardnú zdravotnú starostlivosť založenú na individuálnom prístupe ku každému členovi Vašej rodiny. Profesionálny stomato-chirurgický team Family Dental Care zastrešuje v plnom spektre stomatologické ako i chirurgické úkony a orthodonciu, či implantológiu využívajúc špičkové/pokrokové technológie a materiály. Filozofia našej spoločnosti sa zakladá na fair-play vzťahoch, empatii, teamovom prístupe s cieľom spoločného rastu ako spoločnosti, tak i členov teamu...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Štúrova 12
81102 Bratislava
ID: 1758655   Dátum zverejnenia: 19.7.2016