Zubný lekár v zubnej klinike Family Dental Care. s.r.o

Family Dental Care s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho teamu, hľadáme zubných lekárov:

- Poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
- Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
Hľadáme zubných lekárov so záujmom o vedenie samostatnej praxe.

Ponúkame:

Motivujúce finančné ohodnotenie
Moderné prostredie a vybavenie ambulancie spĺňajúce najvyššie štandardy a kvalitu stomatológie
Mladý dynamický kolektív
Možnosť kariérneho rastu a príležitosť vedenia samostatnej praxe do budúcna
K diapozícii firemné auto

Ak Vás táto pozícia zaujala, spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, a mate chuť stat sa členom úspešnej spoločnosti Family Dental Care, s.r.o., zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom a žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, časová flexibilita, príjemné vystupovanie

Spoločnosť FAMILY DENTAL CARE poskytuje nadštandardnú zdravotnú starostlivosť založenú na individuálnom prístupe ku každému členovi RODINY. Profesionálny stomatochirurgický team Family Dental Care zastrešuje v plnom spektre stomatologické ako i chirurgické úkony, orthodonciu, protetiku, či implantológiu využívajúc najmodernejšie technológie a materiály. Filozofia našej spoločnosti sa zakladá na FAIR-PLAY vzťahoch, EMPATII, teamovom prístupe s cieľom spoločného rastu ako spoločnosti, tak i členov TEAMU...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1562966  Dátum zverejnenia: 1.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou