Fyzioterapeutka so skúsenosťami s neurorehabilitáciou

Familie Lomp

Miesto práce
Im Bookhopsfeld 20, 27243 Harpstedt, Nemecko
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme každodennú rehabilitáciu s našou 7-ročnou dcérou 1-2 hodiny denne.
Súčasne je tu možnosť pracovať v ortopedickej ambulancii alebo v kancelárii.
Ponúkame dobre platenú prácu, bývanie a stravu môžeme poskytnúť zadarmo.
Vyžadujeme aspoň základnú znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka.
Ak Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste pracovať v Nemecku, prosím, zašlite svoj životopis v anglickom alebo nemeckom na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Práca v rodinnom prostredí
Možnosť práce v súkromnej ortopedickej ambulancii
ID: 2408991  Dátum zverejnenia: 24.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000