Famed Żywiec Sp. z o.o.

Famed Żywiec Sp.z.o.o. je popredný poľský výrobca špičkového zdravotníckeho zariadenia, ktorý sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj operačných stolov a lámp, nemocničných lôžok pre jednotky intenzívnej starostlivosti aj lôžkové nemocničné oddelenia, gynekologických kresiel a pôrodníckych lôžok, vozíkov na prepravu pacientov, rovnako ako aj ostatného nemocničného príslušenstva.

V súvislosti s rozvojom spoločnosti hľadáme v súčasnej dobe kandidátov na pozíciu:

obchodný zástupca
Región: Slovenská republika

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
  • udržiavanie obchodných kontaktov a starostlivosť o existujúch zákazníkov
  • prezentácia a predaj produktového portfólia
  • rozpoznávanie potrieb koncových zákazníkov – nemocníc, kliník a ambulancií
  • hľadanie a vývoj riešení pre zákazníkov v oblasti produktov, služieb a financovania
  • dohľad na dodávky a montáž zdravotníckej techniky
  • vykonávanie školení o produktoch pre personál zákazníka
  • podpora predaja
  • analýza regiónu
  • návrhy a tvorenie obchodnej stratégie v regióne
  • kompletná starostlivosť o trh v danom regióne
  • reporting obchodnému riaditeľovi v Poľsku
Požiadavky na zamestnanca
  • SŠ/VŠ obchodného smeru výhodou
  • predchádzajúce skúsenosti v aktívnom obchode minimálne 3 roky
  • skúsenosti s predajom zdravotníckého zariadenia a znalosť zdravotníckeho prostredia podmienkou
  • znalosť anglického a/alebo poľského jazyka výhodou
  • pokročilá znalosť balíka Microsoft Office
  • vodičský preukaz kat. B
  • komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť
  • pracovné nasadenie a schopnosť organizácie práce
  • sebaovládanie a dobré správanie
Ponúkame
  • stabilnú pozíciu, zaujímavé a motivujúce ohodnotenie, služobný automobil, notebook, mobilný telefón
  • zamestnanie na základe živnostenského oprávnenia
  • možnosť rozšírenia a zlepšenia odbornej kvalifikácie
  • účasť na rozvoji uznávanej obchodnej známky zdravotníckeho zariadenia, ktorá má počiatky svojho podnikania už v devätnástom storočí

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš životopis a motivačný list v slovenskom alebo anglickom/poľskom jazyku na emailovú adresu: [email protected] a do predmetu správy uveďte "obchodný zástupca - Slovensko".

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text, prosím, a priložte ho do svojho e-mailu:

Zaslaním svôjho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Famed Żywiec Sp.z.o.o., IČO (KRS): 0000437709 so sídlom Fabryczna 1, 34-300 Żywiec, Poľsko pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

Pozývame Vás na návštevu našej webovej stránky www.famed.com.pl
ID: 1933922  Dátum zverejnenia: 20.11.2014