Recepčný / Receptionist (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Trendovo a v pulze doby.
Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby. Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru, ktorá hľadá im podobné – čerstvý vietor do hotelovej oblasti mesta.

Hľadáme na pozíciu:
Recepčný / recepčná (m/ž)
pre náš team k najbližšiemu možnému termínu

Ako recepčný/recepčná ste zodpovedný za privítanie, ubytovanie, zúčtovanie hosti komunikáciu a poskytovanie informácii. Úspešne reprezentujete našu firmu a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníkov. Vyznačujete sa organizačným a komunikačnými zručnosťami a schopnosťou tímovej práce ako aj sebavedomým a pohotovým správaním. Presadzujete vysoké požiadavky na kvalitu, ste nadšenia schopný a máte radosť pri stretnutí s našimi medzinárodnými hosťami. Pre podporu nášho vysoko motivovaného teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním a s najlepším zaobchádzaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti. Kolegialita, tímový duch a čestnosť sa takisto ako profesionalita v zaobchádzaní s ľudimi rátajú k Vaším prednostiam ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- Prvá kontaktná osoba pre hostí
- Prijímanie a následne riešenie sťažnosti
- Zmenárenská činnosť
- Objednávanie služieb pre hosti hotela
- Vystavovanie účtov
- Práca s pokladňou

Ponúkame:
- Prácu v prijemnom kolektíve
- Flexibilnú pracovnú dobu na tri smeny
- Rozmanitý rozsah úloh
- Samostatná práca
- Zamestnanecké ceny v krásnych hoteloch v rámci hotelového reťazca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

vyhodou

Váš profil:
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou
- Znalosti práce na PC
- Vyžadujeme veľmi dobre komunikačne zručnosti
- Orientácia na zákazníka
- Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
- Dobré znalosti slovenského alebo českého jazyka
- Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka
- Vyznačujete sa samostatnou prácou, schopnosťou presadiť sa a dôkladnosťou

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilárikova 5
811 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2707578   Dátum zverejnenia: 7.11.2016