Údržbár vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiac13. plat, základná mzda bude stanovená na základe odborných znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbár je zopovedný za bežné prevádzkové opravy, údržbárske práce, drobné maliarske, inštalatérske a elektrikárske práce.

Hľadáme zručného, šikovného kolegu s prijemným vystupovaním a ochotou pomocť.
Pracovná doba je 40 hodín tyždenne.

Elektrikárske vzdelanie min. §21 vyhlášky 508/2009 z.z. je výhodou.

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. plat - retention bonus
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročnú električenku po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis v slovenskom jazyku.

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš tím sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- elektrikárska vyhláška min. §21

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Ukončené odborné vzdelanie
- Minimálne tri roky skúseností s prácou v obore
- Príjemné vystupovanie a ochota pomôcť
- Komunikácia a tímová spolupráca

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2376279  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac