Breakfast Waiter

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby. Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru.

Raňajkový čašník/čka

Na tejto pracovnej pozícii ste zodpovedný za obsluhu hostí v a la carte hotelovej reštaurácii Seasons. V tejto funkcii máte za úlohu uvítanie a usadenie hostí, obsluhu hostí počas raňajok, prezentáciu a znalosť jedálneho lístka v a la carte reštaurácii, účtovanie a prácu s pokladňou.
Hľadáme uchádzača so starostlivým a zdvorilým vystupovaním a s najlepším zaobchádzaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti.
K Vaším prednostiam sa rátaju kolegialita, tímový duch a čestnosť ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- Zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku stredísk
- Zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- Zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu

Ponúkame:
• rozmanitý rozsah úloh
• samostatná práca
• zvýhodnené nocľahy v rámci hotelového reťazca
• možnosť postupu alebo prestupu vo vnútrozemí a zahraničí a všetky ostatné výhody medzinárodného hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie a životopis v anglickom a slovenskom jazyku s profesnou fotkou. Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

vyhodou

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilárikova 5
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Matisová
Tel.: +421 917 584 779
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2346163   Dátum zverejnenia: 17.7.2017