Junior Sales Manager

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.06.2019
Minimum 1000 EURO + bonus do 150 EURO + 13. plat. Plat bude dohodnutý po pohovore na základe kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Ako Sales Manager ste zodpovedná/ý za predaj hotelových služieb, neustálu komunikáciu s obchodnými partnermi, prezentáciu hotelových služieb, vykonávanie prehliadok v hoteli. Úspešne reprezentujete našu spoločnosť a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníka. Ste sebavedomá/ý, no priateľská/ý zároveň. Vyznačujete sa veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, schopnosťou teamovej i samostatnej práce. Viete veľmi dobre pohotovo reagovať v komunikácii so zákazníkmi.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Aktívny predaj hotelových služieb
• Oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov: e-mail, telefonát, osobné stretnutie
• Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
• Spolupráca s cestovnými kanceláriami, touroperátormi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami s cieľom podpory predaja hotelových služieb
• Aktívne sa spolupodieľať na tvorbe nových produktov
• Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie a životopis v anglickom a slovenskom jazyku s profesnou fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ano

Váš profil:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou
• Skúsenosť v hotelierstve je vítaná
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoká miera precíznosti
• Kreativita
• Schopnosť pracovať v teame
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Znalosť anglického jazyka
• Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Veľmi dobré počítačové znalosti
• Vodičský preukaz skupiny B
• Uchádzači s predošlými skúsenosťami na pozicií sú vítaní

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1784096  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimum 1000 EURO + bonus do 150 EURO + 13. plat. Plat bude dohodnutý po pohovore na základe kvalifikácie a odbornej praxe.