Reservation Clerk / Pracovník rezervačného oddelenia (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilarikova 5, 811 03 Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby. Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru.

Hľadáme na pozíciu:
Reservation clerk / Pracovník rezervačného oddelenia pre náš team k najbližšiemu možnému termínu
Ako Reservation clerk ste zodpovedný za vybavovanie a prijímanie individuálnych aj skupinových rezervácií, neustálu komunikáciu s klientami. Zodpovedáte za správne zadávanie rezervácií do hotelového rezervačného systému. Dokážete bez akýchkoľvek problémov komunikovať v anglickom jazyku, popr. ďalšom jazyku.

Vyznačujete sa priateľskou povahou a milým a ústretovým správaním s orientáciou na zákazníka. Viete pohotovo reagovať na požiadavky klienta.
Pre podporu nášho vysoko motivovaného teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej vyťaženosti.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Prijímanie a vybavovanie individuálnych a skupinových rezervácií ubytovania e-mailom, telefónom, cez centrálny rezervačný systém
• Každodenná práca s rezervačným systémom, nahadzovanie rezervácií, ich kontrola, neustále aktualizovanie informácií
• Komunikácia s recepciou a obchodným oddelením
• Komunikácia s rezervačným oddelením hotelovej siete

Ponúkame:
• Rozmanitý rozsah úloh
• Samostatná práca
• Zvýhodnené ceny ubytovania v rámci hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie s fotkou a medzi údajmi aj Vašu predstavu o odmene. Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku, životopisy v slovenskom jazyku nebudú akceptované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne alebo
Nemecký jazyk - aktívne

Počet rokov praxe

Ano

Váš profil:
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Preferovaná je niekoľkoročná prax v hotelierstve
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Priateľské vystupovanie
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť iného jazyka je vítaná
• Dobré počítačové znalosti

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilárikova 5
811 03 Bratislava
ID: 1270712   Dátum zverejnenia: 25.4.2016