Výrobný asistent/ka

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit, Poprad
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dozviete sa na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kreatívneho a na čieľ zameraného človeka, ktorý svojou prácou, kreativitou, rozhodnosťou a proaktivitou pomôže výrobnému manažérovi odstraňovať vziknuté nedostatky vo výrobe.

Okrem tejto hlavnej činnosti od tejto pozície očakávame:

- znalosť práce s tabuľkami a reportami,
- ochotu naučiť sa pracovať s interným IT systémom a aktualizovanie dát o výrobe,
- prípravu plánov práce a výroby,
- pravidelný kontakt s materskou firmou v Nemecku, hlásenie výsledkov kvality, procesných chýb a porúch vzniknutých vo výrobe,
- riešenie reklamácií,
- aktívna pomoc a podpora manažéra výroby.

Benefity pre našich zamestnancov:

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Čerstvá varená strava.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Voľné víkendy.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup ihneď.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pracovného miesta, určite nám napíšte.

Vo výbere uprednostníme uchádzačov aspoň s minimálnymi výrobnými skúsenosťami (stáž, prax, ...).

Znalosť cudzieho jazyka musí byť na bežnej komunikačnej a písomnej úrovni = plynulá komunikácia v cudzom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, plánovanie, proces, technický smer ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na cieľ,
- aktívny prístup k úlohám,
- precíznosť, sústredenosť a nadšenie pre prácu s číslami,
- lojálnosť,
- úslužnosť a ochota prevziať a splniť zadané úlohy.
- kreativita.

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Keďže v lete prší menej, a to prinášalo zakladateľovi p. Franz-Falke Rohenovi menšie zisky, porozmýšľal a zistil, že ponožky sa nosia všetky ročné obdobia. A tak je to dodnes. FALKE je popredný výrobca prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732635   Dátum zverejnenia: 22.9.2016