Trainee program v textilnej výrobe - skončil si strednú a nevieš, čo ďalej?

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit, Poprad
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Tvoj plat rastie s tým ako rýchlo sa učíš!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapojenie sa do programu Trainee ti pomôže získať prax v zaujímavom a nevšednom odvetví. Úspešní kandidáti dostanú príležitosť naučiť sa opravovať, vylepšovať, automatizovať, nastavovať netradičné výrobné stroje a zariadenia.

Ak si veríš, pošli svoj životopis. Nevadí nám, že si ešte nikde nepracoval. Ak si ukončil eletrotechniku, mechatroniku, alebo si kcuhár ale máš v opravovaní záľubu a dokazateľné výsledky, daj nám o sebe vedieť!

Čaká ťa zaujímavá spolupráca s tými najprofesionálnejšími mechanikmi od ktorých sa môžeš veľa naučiť, ak budeš chcieť, a tak sa stať mechanikom expertom!

Náplňou tvojej práce bude oprava, nastavovanie pletiarenských a šijacích strojov prevažne v nepretržitej prevádzke (2dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci a 2 dni voľno).

Benefity pre našich zamestnancov:

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Čerstvá varená strava.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak ťa naša ponuka zaujala, určite nám napíš. Čím skôr sa ozveš, tým skôr začneš.

Do programu Trainee môže bude prednostne zaradený kandidát, ktorý ukončil SŠ max. pred 2 rokmi v požadovanom odbore a ovláda Aj alebo Nj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- technika, mechatronika, elektrotechnika, ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť,
- vytrvalosť,
- precíznosť
- trpezlivosť
- lojálnosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Keďže v lete prší menej, a to prinášalo zakladateľovi p. Franz-Falke Rohenovi menšie zisky, porozmýšľal a zistil, že ponožky sa nosia všetky ročné obdobia. A tak je to dodnes. FALKE je popredný výrobca prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit
ID: 2732160   Dátum zverejnenia: 21.9.2016