Mechanik špecialista

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a praktického kolegu na "zábavu" s viac ako 220 zaujímavými výrobnými zariadeniami. Dokážte si svoje znalosti a vedomosti!
Ak ste bez praxe, radi vás zaškolíme.

Vašou náplňou práce bude:
- Obsluhovanie a sledovanie chodu viacerých strojov.
- Predchádzanie poruchám, identifikovanie príčín problémov a ich následne odstránenie.
- Údržba, preventívna údržba a pravidelná kontrola strojov po mechanickej stránke.
- Vedenie záznamov o údržbe.
- Čistenie, brúčenie a nastavovanie určených častí strojov.

- nadštandardné odmeňovanie
- čiastočné preplácanie cestovných nákladov
- motivačné mesačné bonusy
- výhodné stravovanie
- odmeny za odpracované obdobia
- pracovná flexibilita
- dobrý pracovný tím
- firemné eventy
- predaj produktov za výhodné ceny

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik, strojárstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax pri nastavovaní a údržbe elektronických, ako aj poloautomatických strojov, prístrojov a zariadení VÝHODOU!
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Keďže v lete prší menej, a to prinášalo zakladateľovi p. Franz-Falke Rohenovi menšie zisky, porozmýšľal a zistil, že ponožky sa nosia všetky ročné obdobia. A tak je to dodnes. FALKE je popredný výrobca prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2339547   Dátum zverejnenia: 31.7.2017