Operátor skladu

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
ihneď
5,15 EUR/hod.Spolu až do 1 120€ brutto mesačne - vrátane prípatkov za zmeny, variabilnej zložky a dochádzkového bonusu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca v pohybe so zmyslom pre poriadok je prioritou. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 120 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
  • Prijímanie, vydávanie, vychystávanie materiálových a tovarových zásob do skladu - priadze a hotové textilné výrobky.
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
  • Vedenie evidencie skladových zásob.
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
  • Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt.
  • Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Uvedená práca je na 4 zmennú prevádzku 7,5 hod. zmeny (2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci, 2 dni voľno).

  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Dochádzkový bonus.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Práca na hlavný pracovný pomer.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, logistika...

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (4 zmeny - 2 dni ráno, poobede, v noci, 2 dni voľno)
  • prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky

  • časová flexibilita
  • ochota učiť sa
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • proaktivita
  • zmysel pre poriadok

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2262938  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,15 EUR/hod.