Skladník

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie, vydávanie, vychystávanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.

- práca na zmeny
- Vedenie evidencie skladových zásob.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Práca na hlavný pracovný pomer.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Čerstvá varená strava.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup ihneď.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis.
Pre množstvo životopisov budeme kontaktovať LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pracovného miesta.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, logistika...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať na nepretržitú prevádzku
- prax na pozícii skladníka vo výrobnej spoločnosti min. 1 rok

- časová flexibilita
- ochota učiť sa
- samostatnosť
- zodpovednosť
- proaktivita
- zmysel pre poriadok

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Keďže v lete prší menej, a to prinášalo zakladateľovi p. Franz-Falke Rohenovi menšie zisky, porozmýšľal a zistil, že ponožky sa nosia všetky ročné obdobia. A tak je to dodnes. FALKE je popredný výrobca prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit
ID: 2262938   Dátum zverejnenia: 7.10.2016