Výrobný riaditeľ / riaditeľka

FALCO SK, s.r.o.

Miesto práce
Zigmund šachta 13, okres Banská Štiavnica
Termín nástupu
inheď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FALCO vyrába puzdra a tašky na zbrane, výstrojné súčasti špeciálnych jednotiek a sortiment doplnkov pre poľovníctvo. Ponúkame široký sortiment výrobkov z rôznych druhov materiálov - koža, technické tkaniny a plast.
Výroba je organizovaná do samostatných častí podľa druhu spracovávaného materiálu, pričom jej časť je sériová/pásová výroba a časť remeselná výroba.

Vašou úlohou bude samostatne zabezpečiť správne, plynulé a efektívne fungovanie výrobnej časti spoločnosti.

Čo je výsledok Vašej práce:
- plynulý chod výroby zabezpečený správnym plánovaním
- efektívna produktivita práce
- dostatočná personálna kapacita a jej riadenie
- správne zadelená práca jednotlivým zamestnancom
- pokryté materiálové potreby
- požadovaná úroveň kvality výrobkov
- výkazníctvo a analýzy - produktivita práce, nákladovosť
- správne vypracované podklady pre Ponuky
- proaktívna komunikácia s Obchodom a Administratívnou

Ste zodpovedný/á za:
- včas vyrobený tovar v požadovanej kvalite a nákladovosti
- vytvorenie a udržanie potrebnej výrobnej kapacity
- riadenie zamestnancov, zadeleľovanie práce cca 40 pracovníkom výroby
- personálne zabezpečenie - výber, správne zadelenie práce, dosiahnutie výsledkov práce, udržateľnosť
- materiálové zabezpečenie - vyhľadanie, výber, plánovanie, nákladovosť
- komunikáciu a zladenie výroby s požiadavkami odberateľov
- správnu evidenciu výkonov a nákladov, ich vyhodnotenie
- stále zdokonaľovanie procesov

Aký je náš Výrobný riaditeľ/riaditeľka:
- samostatný človek so skúsenosťami v tejto oblasti
- motivovaný možnosťou realizovať svoje nápady
- iniciatívny v dosahovaní požadovaných cieľov
- schopný proaktívne komunikovať s kolegami

- samostatnú, zaujímavú a rôznorodú prácu v stabilnej a úspešnej firme
- možnosť realizovať svoje nápady a zlepšenia
- flexibilná pracovná doba
- variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutého obratu

V Motivačnom liste nám popíšte ako seba vidíte na tejto pozícii a čo by bola Vaša pridaná hodnota pre fungovanie našej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie ľudí, organizácia výroby

Silná osobnosť, personálne zručnosti, schopnosť presadiť požiadavky firmy, schopný to komunikovať, zodpovedný.

Značka FALCO má tradíciu od roku 1989, keď sme začínali s výrobou základných kožených puzdier na zbrane a sokoliarskych rukavíc pre lokálny trh. Na začiatku sme vyrábali iba niekoľko modelov výrobkov z hovädzej kože. Niektoré z nich máme dodnes v ponuke a stále patria k veľmi dobre predávaným. V súčastnosti sme jeden z najlepších výrobcov puzdier a doplnkov na skryté nosenie zbrane na trhu. S narastajúcim dopytom a otvárajúcimi sa novými trhmi sme vybudovali jedno z najväčších portfólií puzdier na zbrane na trhu. Držíme sa stále rovnakej stratégie kvalitného remeselného spracovania, pretože veríme, že zákazníci oceňujú púzdra vyrobené ručne, precízne a našu snahu urobiť ich čo najlepšími Okrem katalógových, bežne dostupných výrobkov, produkujeme aj množstvo výrobkov v špeciálnej výrobe pre zásahové jednotky alebo výstrojné súčasti ozbrojených zložiek. Sme schopní navrhnúť a vyrobiť výrobky podľa akýchkoľvek požiadaviek zákazníka. Všetky výrobky z nášho portfólia vyrábame na Slovensku vo vlastnej réžii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 775107  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou