Obchodný zástupca pre predajne zbraní

FALCO SK, s.r.o.

Miesto práce
Zigmund šachta 13, Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1200 EUR/mesiac, Mzda závislá na dosiahnutom obrate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude predaj našich puzdier predajniam zbraní a streliva. Predaj, prezentácia a poradenstvo, zodpovednosť za správne zásobenie, príjem a spracovanie objednávok, osobné návštevy predajní a firiem v rámci SR. Práca vyžaduje cestovanie priemerne 4 dni v týždni. Súčasťou povinností je reporting a plánovanie.

Spoločnosť vystrojí obchodníka všetkým potrebným - služobné auto, počítač, tablet, mobilný telefón.

Prosíme o priloženie Motivačného listu s bližším opisom prečo považujete prácu obchodníka za vhodnú pre Vás, prípadne čo na našom sortimente Vás zaujalo a akým spôsobom by ste smeroval jeho predaj.
Po prijatí Životopisov vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme skúseného obchodníka, samostatného človeka, so záujmom o predávaný sortiment pripraveného prijať zodpovednosť za pridelenú obchodnú činnosť.
Vašou motiváciou by malo byť dosiahnuť čo najvyšší trhový podiel v danom sortimente a súčasne maximálna spokojnosť zákazníkov.

Značka FALCO má tradíciu od roku 1989, keď sme začínali s výrobou základných kožených puzdier na zbrane a sokoliarskych rukavíc pre lokálny trh. Na začiatku sme vyrábali iba niekoľko modelov výrobkov z hovädzej kože. Niektoré z nich máme dodnes v ponuke a stále patria k veľmi dobre predávaným. V súčastnosti sme jeden z najlepších výrobcov puzdier a doplnkov na skryté nosenie zbrane na trhu. S narastajúcim dopytom a otvárajúcimi sa novými trhmi sme vybudovali jedno z najväčších portfólií puzdier na zbrane na trhu. Držíme sa stále rovnakej stratégie kvalitného remeselného spracovania, pretože veríme, že zákazníci oceňujú púzdra vyrobené ručne, precízne a našu snahu urobiť ich čo najlepšími Okrem katalógových, bežne dostupných výrobkov, produkujeme aj množstvo výrobkov v špeciálnej výrobe pre zásahové jednotky alebo výstrojné súčasti ozbrojených zložiek. Sme schopní navrhnúť a vyrobiť výrobky podľa akýchkoľvek požiadaviek zákazníka. Všetky výrobky z nášho portfólia vyrábame na Slovensku vo vlastnej réžii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2623449  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1200 EUR/mesiac, Mzda závislá na dosiahnutom obrate