Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

CNC Horizontkár (Heidenhain 530), živnosť 19€/hod., 2460 €/mesiacTPP

Falco Engineering Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
2 460 EUR/mesiacživnosť 19 Eur / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha horizontálnej vyvrtávačky TOS Vansdorf WHN 13 CNC,v programe Heidenhain 530.
Znalosť samostatného programovania v systéme Heidenhain NUTNÁ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- prax v danej oblasti so systémom Heidenhain PODMIENKOU,
-schopnosť samostatne pracovať bez zaškolenia,
- znalosť čítania technickej dokumentácie,
- platný žeriavnický a viazačsky preukaz výhodou,
- samostatnosť

Spoločnosť Falco Engineering Slovakia s.r.o., sa zaoberá výrobou ťažkých oceľových konštrukcií pre banský priemysel a koľajové vozidlá. Naším primárnym cieľom je vyrábať výrobky na mieru, podľa požiadaviek a nárokov zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2019922  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 460 EUR/mesiac