Junior Accountant / Tax advisor assistant

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o.

Miesto práce
Cintorínska 3/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovno-daňovo poradenská spoločnosť hľadá do svojho tímu nových kolegov. Ak Ťa charakterizujú slová presnosť, precíznosť, spoľahlivosť a snaha o čo najlepšie výsledky, tak nás neváhaj kontaktovať. Radi by sme privítali v našich radoch študentov 4. a 5. ročníka zo špecializácie účtovníctvo-audítorstvo alebo daňové poradenstvo.

Svoj životopis nám v anglickom alebo nemeckom jazyku zašli na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo-audítorstvo, daňové poradenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Ponúkame odborný a osobný rast v profesionálnej a progresívnej spoločnosti. Spojením Tvojich vedomostí a chuti učiť sa + našej odbornosti a skúseností, môžeš u nás vyrásť na profesionála v oblasti účtovníctva a daní. Zastupujeme zahraničné spoločnosti pôsobiace na Slovensku, a preto potrebujeme, aby si komunikoval v anglickom a/alebo nemeckom jazyku. Keďže máme radi čísla, ich rôzne analýzy a reporty, tak budeme radi, ak používaš Excel nie iba ako kalkulačku, ale vieš používať aj vzorce a funkcie.

FAL-CON BUSINESS CONSULTING, s. r. o. together with sister company FAL-CON TAX k. s. is being active in Slovakia within the central European consulting network of the FALCON group.

The FALCON group with the headquarter in Austria has its offices in Vienna – Budapest – Bratislava – Prague. It´s a member of allinial global, an international network of professional business advisors.

www.fal-con.eu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2495374  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - motivačný