Lékař/ka jednotky intenzivní péče II. interní kliniky – gastro-enterologické a hepatologické

Fakultní nemocnice Olomouc

Miesto práce
I.P.Pavlova 185/6, Olomoucký kraj, Okres Olomouc
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultní nemocnice Olomouc přijme lékaře/ku jednotky intenzivní péče II. interní kliniky – gastro-enterologické a hepatologické

Požadavky:
- VŠ vzdělání lékařského směru,
- specializace v oboru vnitřní lékařství, intenzivní medicína nebo gastroenterologie dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění,
- vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, ztotožnění se s programem kliniky,
- pedagogické schopnosti, zájem podílet se na pregraduální a postgraduální výuce,
- zájem o vědeckou a publikační činnost výhodou,
- znalost anglického jazyka,
- znalost práce s PC.

Hlavní pracovní činnosti:
- provádí specializovanou léčebnou preventivní péči,
- samostatně rozhoduje o přijímání pacientů k hospitalizaci na JIP,
- samostatně rozhoduje o propouštění a překladech pacientů,
- provádí konziliární vyšetření,
- zajišťuje ústavní pohotovostní služby v rámci II. Interní kliniky,
- stanovuje farmakoterapii včetně léčby bolesti,
- zúčastňuje se aktivně vědecké a výzkumné činnosti.

Výše úvazku 1,00.
Nástup do pracovního poměru možný dle dohody.

K písemné žádosti je třeba doložit:
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci (diplom, specializace, licence, apod.),
- profesní životopis,
- fotokopii výpisu z rejstříku trestů.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- konkurenceschopné finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 dny nenárokového zdravotního placeného volna,
- příspěvek na stravování,
- nekuřáckou politiku organizace,
- možnost dalšího odborného růstu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě jedenácti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Její historie je více než stoletá, sahá do roku 1896.

Posláním FNOL je léčit nemocné v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy. Olomoucká fakultní nemocnice poskytuje celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou. Zařízení má k dispozici padesát pracovišť, bezmála 1200 lůžek a téměř 3500 zdravotnických i nezdravotnických profesionálů.
ID: 3160797  Dátum zverejnenia: 15.8.2017