Referent nákupu zdravotníckej techniky a prístrojov

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 171,47 EUR/mesiacmzda da odvíja od dosiahnutého stupňa vzdelania a odpracovaných rokov praxe + motivačný príplatok po skúšobnej dobe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola opodstatnenosti požiadaviek jednotlivých oddelení na opravu, servis a nákup zdravotníckej techniky a prístrojov
  • súčinnosť pri príprave technických podkladov pre VO na nákup prístrojov a techniky vrátane rekognoskácie trhu a aktuálnych cien na trhu
  • vypracovanie systému manažmentu servisu a opráv zdravotníckej techniky vrátane vypracovania dodávateľských databáz týchto služieb pre prístroje a techniku používanú vo FNTT
  • kontrola a preberanie zdravotníckej techniky a prístrojov po dodaní po servise, opravách alebo nových prístrojov
  • riešenie záručných a pozáručných servisov a opráv
  • vpracovanie systému hodnotenia dodávateľov

• Garantovaný plat a príplatky na základe Kolektívnej zmluvy
• práca v stabilnej spoločnosti
• podpora odborného vzdelania
• závodné stravovanie
• 5 dní dovolenky naviac
• nadštandardná starostlivosť o najbližšiu rodinu bez poplatku
• MultiSport karta
• 7,5 hodinová pracovná doba
• pohyblivá pracovná doba
• doplnkové dôchodkové poistenie

životopis so žiadosťou o prijatie do zamestnania zasielajte na adresu: [email protected]
Úspešní kandidáti budú kontaktovaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v obchodnej alebo distribučnej spoločnosti so zameraním na predaj zdravotníckej techniky a prístrojo

Počet rokov praxe

2

  •  prax minimálne 3 roky v nemocničnom zariadení s pracovnou činnosťou nákup, servis, oprava zdravotníckej techniky a prístrojov alebo
  • minimálne 2 roky praxe v obchodnej alebo distribučnej spoločnosti so zameraním na predaj zdravotníckej techniky a prístrojov s celoslovenskou pôsobnosťou
  • komunikačné zručnosti
  • schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy
  • zodpovednosť, samostatnosť a iniciatívnosť

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4804676  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 171,47 EUR/mesiac