Referent pre verejné obstarávanie - farmaceut

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 342,9 EUR/mesiac+ osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie činností spojených s procesom nákupu a verejného obstarávania tovarov /liekov/  vo FN TN v zmysle zákona o verejnom obstarávaní, analýza a vyhodnotenie požiadaviek jednotlivých úsekov FN TN v súvislosti s definovaním predmetu obstarávania a prípravy metód a postupov verejného obstarávania.
Vykonávanie činností spojených s prieskumom trhu, vykonáva činnosť prostredníctvom elektronických systémov cez ktorý sa realizuje proces VO,
Spolupráca s príslušnými útvarmi a oddeleniami FN TN, s ostatnými odbornými organizáciami pri príprave súťažných podkladov, zabezpečenie stanovísk verejného obstarávateľa pri podaní žiadosti o vysvetlenie, žiadosti o nápravu alebo podaní námietky uchádzačom, zabezpečenie a koordinácia činností spojených s vyhodnocovaním ponúk verejného obstarávania a uzatvorením zmluvy, zodpovedá za úplnosť a správnosť dokumentácie v postupoch verejného obstarávania a jej archiváciu.
Spolupracuje s Odborom verejného obstarávania a súvisiacimi odbormi a sekciami zriaďovateľa, vypracováva ním požadované žiadosti a analýzy na nákup a zahájenie verejného obstarávania vo FN TN.

  • týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • stravovanie v areáli nemocnice
  • príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2%
  • vianočný príspevok
  • MultiSport karta
  • zľava na voľnopredajné lieky v nemocničnej lekárni

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti a prax vo verejnom obstarávaní vítané
- analyzovanie a riešenie problémov
- finančná a ekonomické gramotnosť
- komunikačné zručnosti

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Ferová
Tel.: +421326566255
E-mail: poslať životopis
ID: 4808983  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 342,9 EUR/mesiac