Primár oddelenia vnútorného lekárstva

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s.

Miesto práce
Koreszkova 7, Skalica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačné a odborné vedenie prideleného oddelenia
- preverovanie odborných vedomostí a kvality vykonávanej práce
- výkon špecializovanej diagnostickej a liečebno-preventívnej činnosti vrátane najdôležitejších diagnostických a liečebných výkonov

motivačné platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

ZOZNAM POŽADOVANÝCH PODKLADOV:
• profesijný – štruktúrovaný životopis
• motivačný list
• fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
• výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
• potvrdenie o registrácii v lekárskej komore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.1.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia II. stupňa v odbore vnútorné lekárstvo alebo v niektorom z odborov vnútorného lekárstva, resp. špecializácia v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvo alebo v niektorom z jeho odborov

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- riadiace a organizačné schopnosti,
- spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita,
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy,
- morálna a občianska bezúhonnosť

Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s. je všeobecná nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť pre viac ako 110.000 obyvateľov spádovej oblasti okresov Skalica, Senica a okrajových častí okresov Myjava a Malacky. Poskytuje potrebnú zdravotnú starostlivosť v rozsahu všeobecnej ambulantnej starostlivosti, špecializovanej zdravotnej starostlivosti, ústavnej liečebno-preventívnej starostlivosti, rýchlej lekárskej a rýchlej zdravotnej pomoci a dopravnej zdravotnej služby. Zdravotnú starostlivosť na vysokej odbornej úrovni zabezpečuje 10 lôžkových oddelení, pri každom z týchto oddelení pracuje minimálne 1 špecializovaná ambulancia. Fakultná nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s. má taktiež k dispozícií 7 spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek, samostatné ambulancie a jeden stacionár. Lôžkový fond nemocnice predstavuje 310 lôžok.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Koreszkova 7
90982 Skalica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2179914   Dátum zverejnenia: 5.12.2016